Kategória Fuggolámpák
Gyártó QAZQA
Eladó lampaesfeny.hu
Ajánljuk Fuggolámpák QAZQA

Ipari függőlámpa sötétszürke fával 47 cm - Arthura következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Fuggolámpák,

Teljes Ipari függőlámpa sötétszürke fával 47 cm - Arthur termékleírás

Ha azt mondod, hogy ipari enteriőr, akkor azt mondod, hogy Arthur! Ez a függőlámpa barna és sötétszürke színű, fából és acélból készült. Arthur igazi szemet gyönyörködtető a belső térben. Arthur átmérője 47 cm, magassága 160 cm. A függesztett lámpa E27-es csatlakozóval rendelkezik. Ügyeljen arra, hogy ezt a fényforrást külön rendelje meg. Az Arthur szabályozható, a fényerőszabályzót nem tartalmazza. Kiegészítés a belsődhöz, Arthur!

A lampaesfeny.hu webáruházban a fuggolámpák kategóriából a Ipari függőlámpa sötétszürke fával 47 cm - Arthur) terméket 27 849 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Fuggolámpák,

QAZQA

lampaesfeny.hu

Gyakran ismételt kérdések a Ipari függőlámpa sötétszürke fával 47 cm - Arthur kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Ipari függőlámpa sötétszürke fával 47 cm - Arthur?

A Ipari függőlámpa sötétszürke fával 47 cm - Arthur terméket 27 849Ft-tól vásárolhatod meg a lampaesfeny.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Ipari függőlámpa sötétszürke fával 47 cm - Arthur terméket?

A Ipari függőlámpa sötétszürke fával 47 cm - Arthur terméket például a lampaesfeny.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Ipari függőlámpa sötétszürke fával 47 cm - Arthur raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Ipari függőlámpa sötétszürke fával 47 cm - Arthur Megnézheted a lampaesfeny.hu oldalon.

❓ Mi a Ipari függőlámpa sötétszürke fával 47 cm - ArthurEAN kódja?

A Ipari függőlámpa sötétszürke fával 47 cm - Arthur termék EAN kódja: 8718881142772

Még több terméket keresél a qazqa gyártótól?

Katalógusunkban az qazqa márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb qazqa termékeinek kínálatát.