Lindby Profina asztali lámpa, rozsdabarna

A Profina asztali lámpa nagyon klasszikus kialakítású, amely bankár stílusával nyűgöz le. A stabil talapzat acélból, a lámpaernyő matt üvegből készült, a működtetést pedig egy húzható kapcsoló könnyíti meg.

Asztali lámpák
Íróasztal lámpák
Gyártó Lindby
Ajánljuk Íróasztal lámpák Lindby

Lindby Profina asztali lámpa, rozsdabarnaa következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Asztali lámpák, Íróasztal lámpák,

Teljes Lindby Profina asztali lámpa, rozsdabarna termékleírás

A feny24.hu webáruházban a Íróasztal lámpák kategóriából a Lindby Profina asztali lámpa, rozsdabarna) terméket 29 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Asztali lámpák, Íróasztal lámpák,

Lindby

Gyakran ismételt kérdések a Lindby Profina asztali lámpa, rozsdabarna kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Lindby Profina asztali lámpa, rozsdabarna?

A Lindby Profina asztali lámpa, rozsdabarna terméket 29 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Lindby Profina asztali lámpa, rozsdabarna terméket?

A Lindby Profina asztali lámpa, rozsdabarna terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Lindby Profina asztali lámpa, rozsdabarna raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Lindby Profina asztali lámpa, rozsdabarna Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Lindby Profina asztali lámpa, rozsdabarnaEAN kódja?

A Lindby Profina asztali lámpa, rozsdabarna termék EAN kódja: 4251096599206

Még több terméket keresél a lindby gyártótól?

Katalógusunkban az lindby márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb lindby termékeinek kínálatát.