Fali lámpák
Fáklyás fali lámpák
Gyártó Holländer
Ajánljuk Fáklyás fali lámpák Holländer

Rusztikus fali lámpa CORONA arany díszítéssela következő webáruházakban kapható, és portálunknak köszönhetően megtudhatja, hogy hol vásárolhatja meg a legolcsóbban.

Belső lámpák, Fali lámpák, Fáklyás fali lámpák,

Teljes Rusztikus fali lámpa CORONA arany díszítéssel termékleírás

Stílusos fali lámpa CORONA királyi díszítésselA gyönyörű fali lámpa CORONA dekoratív szemet gyönyörködtető a falon a díszítésével. Klasszikus fáklyaformában a barna fémet fehér üveggel ötvözi. A dizájnt apró koronák finomítják, amelyek a lámpának azt a bizonyos különlegességet adják.

A feny24.hu webáruházban a fáklyás fali lámpák kategóriából a Rusztikus fali lámpa CORONA arany díszítéssel) terméket 125 990 Ft-os áron vásárolhatod meg.

Belső lámpák, Fali lámpák, Fáklyás fali lámpák,

Holländer

Gyakran ismételt kérdések a Rusztikus fali lámpa CORONA arany díszítéssel kapcsolatban

❓ Mennyibe kerül a Rusztikus fali lámpa CORONA arany díszítéssel?

A Rusztikus fali lámpa CORONA arany díszítéssel terméket 125 990Ft-tól vásárolhatod meg a feny24.hu webáruházban.

❓ Hol lehet vásárolni a Rusztikus fali lámpa CORONA arany díszítéssel terméket?

A Rusztikus fali lámpa CORONA arany díszítéssel terméket például a feny24.hu webáruházban vásárolhatja meg.

❓ A Rusztikus fali lámpa CORONA arany díszítéssel raktáron van?

Weboldalunkon több olyan eszshopot is találsz, ahol van raktáron Rusztikus fali lámpa CORONA arany díszítéssel Megnézheted a feny24.hu oldalon.

❓ Mi a Rusztikus fali lámpa CORONA arany díszítésselEAN kódja?

A Rusztikus fali lámpa CORONA arany díszítéssel termék EAN kódja: 4250151300047

Még több terméket keresél a holländer gyártótól?

Katalógusunkban az holländer márka termékei szerepelnek. Tekintse meg a varázspárna legjobb holländer termékeinek kínálatát.